BİZİ TAKİP EDİN

Su Sümbülü Bahçe Mobilyaları

ANASAYFA BLOG Su Sümbülü Bahçe Mobilyaları
Su Sümbülü Bahçe Mobilyaları Tropik bölgelerde yetişen uzun köklü ve dallı Su Sümbülü de bahçe mobilyası yapımında kullanılmaktadır. Su sümbüllünün kolay bükülüp şekil verilerek örülebilmesi, sıcak ve estetik görünüşü bir o kadar da sağlam ve dayanıklı olması tercih edilmelerinde önemli rol oynamaktadır.

“water hyacinth” adı verilen çiçekli bir bitkiden elde edilir. Bitki üzerinde çalışmalar yapan Çevre dostu girişimci Jose Carlos Vargas yürüttüğü araştırmaların sonunda su sümbülünün Çok verimli bir filtre gibi çalıştığını, çünkü havadaki karbondioksiti emdiğini Ve en önemlisi, sudaki kirli maddeleri yok ettiğini keşfetmiştir.

Su Sümbülünün Bahçe Mobiyalarının Bakımı ve Temizliği

Su Sümbülün den yapılmış mobilyalar, nemli sabunlu yumuşak lifli bir bezle silinerek temizlenebilir. Uzun ömürlü olabilmesi için doğal liflerden oluşan Sümbülünün   aşırı su ve yağış altında bırakılması tavsiye edilmez.. .

Uzun süre yoğun güneş altında kalan ürünler de renkli cila kullanılmış ise biraz renkte solma yapabilir.
Kapalı ve rutubetli ortamlarda tutulmaması gerekir.

Bahcce Irmaklar  kalitesinde müşterilerimize sunduğumuz Su sümbülü mobilyalarımız her geçen gün daha çok ilgi çekmekte ve kullanıldıkları ortama doğal bir sıcaklık getirmektedir.
Bize Yazın