Hakkımızda

Tüm açık ve kapalı alanlarınız için en iyi iç ve dış mekan mobilyalarını tedarik etme konusunda 60 yılı aşkın deneyim…

İlkemiz; kaliteli ve zengin ürün seçeneklerini üstün hizmet kalitesiyle birleştirerek memnun müşteriler yaratmak.

Bahçe, havuz başı, tekne, plaj, otel, cafe, bar ve restoranlar için klasik. modern ve etnik çizgilerdeki mobilya ve aksesuar ürünlerinin ithalatını, pazarlama ve satışını toptan ve perakende olarak ilk elden yapıyoruz. Toptan ve perakende satışın dışında kontrat marketing bünyesinde, otel ve turistik tesis projelerine çözüm ortağı olarak ürün sunuyoruz.

'Bahcce' çatısı altında her sene yenilenen koleksiyonumuzda; teak, alüminyum ve sentetik rattan olmak üzere 3 farklı malzeme seçeneğiyle açık havada ihtiyaç duyacağınız her türlü mobilyayı bulabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz kaliteden ve estetikten ödün vermeden ergonomik ve bütün hava koşullarına karşı dayanaklılık gösterir. Tasarımları materyallerin doğal dokusunu ön plana çıkarırken, etnik figürlerin modernizm ile örtüşmesinden ilham alır.

İthal edilen ürünlerimizin hepsi ihracatçı firmalar garantisinde sunulur. Mobilyalarımızda kalitelerini dünyaya kanıtlamış Rehau, Viro, Ecolyne gibi dünyaca ünlü markaların hammaddelerini kullanırız. Teak ağaçlanmızın hepsi devlet lisanslı ormanlardan kesilir ve ileri teknoloji kurutma sistemleriyle mobilya haline getirilir.

.