BİZİ TAKİP EDİN

HAKKIMIZDA

ANASAYFA HAKKIMIZDA
1959 yılında, Samsun Merkez´de "IRMAKLAR MOBİLYA" adı altında kurulan firmamız, yemek masası, yatak odaları ve koltuk takımları ithal ederek ilk elden toptan ve perakende satış yapmaktadır. 2003 yılında bünyesine "IRMAKLAR BAHCCE" markası ile bahçe mobilyası ithalatı, toptan ve perakende satışını da ekleyerek, her geçen gün büyüyen firma kimliğimiz ile siz değerli müşterilerimize ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Kaliteli ve zengin ürün seçeneklerini üstün hizmet anlayışıyla birleştirerek müşteri memnuniyetini amaç edinen IRMAKLAR BAHCCE´de; bahçe, havuz başı, tekne, plaj, otel, cafe, bar ve restoranlar için klasik, modern ve etnik çizgilerindeki mobilya ve aksesuar ürünlerinin ithalat, pazarlama ve satışını toptan ve perakende olarak ilk elden yapmaktadır.

IRMAKLAR BAHCCE çatısı altında, her sene yenilenen koleksiyonumuz da teak, alüminyum, sentetik rattan, doğal rattan (su sümbülü, abaca, hazeran) ve iç mekanlar için konsept ürünler yer almaktadır. Tüm ürünlerimiz kalite ve estetikten ödün vermeden, ergonomik ve her türlü hava koşullarına dayanıklılık sunar.

İthal edilen ürünlerimizin hepsi ihracatçı firmalar garantisinde sunulur. Mobilyalarımızda kalitelerini dünyaya kanıtlamış; Rehau, Vıro, Ecolyne gibi dünyaca ünlü markaların hammaddelerini kullanmaktayız. IRMAKLAR BAHCCE, yaşamanıza konfor ve rahatlığı sunmayı hedeflemektedir.

bahhce İstanbul
İSTANBUL
bahhce İzmir
İZMİR

SAMSUN
Bize Yazın