Türkçe
Temmuz Ayı İndirimlerinden Yararlanmak İçin Hemen İletişime Geçin! Büyük Temmuz Ayı İndirimleri Başladı! Fırsatlardan Yararlanmak İçin Hemen İletişime Geçin! 444 28 67

Gönderiler

Yazlık Balkon Dekorasyonu

Yazlık Balkon Dekorasyonu

Yazlık balkonu dekorasyonu, tüm yazı keyifle geçireceğiniz yaşam alanını düzenlemenizi sağlar. Yazlık ev balkonu dekorasyonu yaparak, bu alanı verimli kullanmak, zamanınızın çoğunu geçireceğiniz açık alanda konfor elde etmek mümkün olur. Peki, yazlık ev balkon dekorasyonu yaparken nelere dikkat etmeli? Hangi balkon mobilyaları yazlık ev balkon dekorasyonu için daha uygun? Detaylara birlikte bakalım. 


Yazlık Balkon Mobilyası Modelleri

Balkon mobilyası arayışında ilk adım, yazlık ev balkonunun özelliklerine ve sizin bu yaşam alanından ne beklediğinize odaklanmak olmalıdır. Balkonun boyutu, şekli, ne amaçla daha fazla kullanıldığı değerlendirilmeden mobilya tercihi yapılmamalıdır. Örneğin yazlık ev balkonu kare şeklinde ise ve yemek için kullanılıyorsa orta alana yuvarlak ya da kare bir yemek masası konumlandırılabilir. Kenarlarda kalan kısımlarda da bahçe salıncağı ya da bahçe bankı gibi konforlu bir oturma alanı eklenebilir. Balkon mobilyası olarak farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Örneğin bahçe oturma grubu modelleri ile çok konforlu bir oturma alanı planlayabilirsiniz. Yazlık balkonunuz büyükse hem yemek alanı hem oturma alanı planı da yapabilirsiniz. Bu durumda yemek masası ve sandalyeleri ile balkon oturma grubu modelleri bir arada kullanılabilir. Yazlık balkon mobilyalarını daha değerlendirmek üzere ürün seçeneklerini tek tek inceleyelim. 


  • Yazlık Balkon Oturma Grubu Modelleri

Balkon oturma grubu modelleri, yaz boyunca keyifle oturma alanı elde etmenizi sağlıyor. Genellikle konforlu bir oturma deneyimine odaklanan bu ürünler, uzanmak için de uygun. Kitap okumak, güneşlenmek, uzanmak, gün içinde şekerleme yapmak ya da oturup sohbet etmek üzere yazlık balkon oturma grubu modellerini kullanabilirsiniz. Alan uygunsa jüt kilim, hasır saksılar ile hoş bir dekoratif etki elde edebilirsiniz. 


  • Yazlık Balkon Masa Takımı Modelleri

​​Balkon masa takımı modelleri de yaz aylarında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Balkonda yemek için harika sofralar hazırlamak üzere yazlık balkon masa takımlarını kullanabilirsiniz. Yuvarlak masa modelleri, kare ya da dikdörtgen şekilli masa modelleri veya oval yemek masası modelleri içinde alana en uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Konforlu sandalyelerle de hem konforlu hem de şık bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Katlanabilir masa modelleri ise size yaşam alanında büyük bir konfor sunabilir. Farklı şekil ve fonksiyonlara sahip olan balkon masa çeşitleri ile yaz sofralarını keyifli ve konforlu kılabilirsiniz. 


  • Yazlık Balkon Köşe Takımları

Balkon köşe takımları ile oturma alanında hem ferah hem de kullanışlı bir deneyim elde edebilirsiniz. Balkonun bir köşesine konumlandıracağınız köşe takımı diğer alanların açık ve rahat kalmasını sağlar. Böylece hareket etmek, yemek masası eklemek ya da güneşlenmek için ek alan kalır. 


  • Yazlık Balkon Sandalye Çeşitleri

Balkon sandalye çeşitleri için tercih yapmadan önce yine alanın genişliğini ve çoğunlukla kaç kişilik bir kullanımın olduğunu dikkate almak önemlidir. Örneğin çoğunlukla 3 kişi gibi az kişi ile kullanım söz konusu olsa da hafta sonu ya da özel günlerde kişi sayısı artıyorsa katlanır sandalyeleri tercih edebilirsiniz. İç içe geçebilen ve bu şekilde saklanabilen modeller de size yaşam alanı konforu sunabilir. Benzer şekilde çoğunlukla 3 ya da 4 kişi kullanılan yemek masası için konforlu, geniş ve kolçaklı 4 sandalye alıp bunlara kalabalık sofralar için ekleme yapmak üzere katlanır modelleri bir kenarda tutabilirsiniz. Elbette alan büyükse zaten doğrudan konforlu ve geniş sandalye modellerini tercih edebilirsiniz. 


Bahcce.com üzerinden yazlık ev balkon stili için ihtiyacınız olan ürünleri inceleyebilirsiniz. ​​Büyük balkon dekorasyonu için ya da dar balkonlar için tam da ihtiyacınıza uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Küçük balkonlar için de çözüm elde edebilir, pratik bir biçimde dekoratif ve konforlu yaşam alanları tasarlayabilirsiniz. Bahcce.com ile güvenle online sipariş verebilir, beğendiğiniz ürünleri online satın alabilirsiniz. Hem diğer yaşam alanlarında hem de yazlık ev balkon dekorasyonu konusunda kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik deneyimini yaşayabilirsiniz.